Reklama [góra]

Absurdy drogowe w regionie wyśmiewane przez TVN Turbo


Co dziennikarze TVN Turbo robili w Gryfinie? Tropili absurdy drogowe, zahaczyli również o autostradę A6 którą mieszkańcy naszego powiatu pokonują w drodze do Szczecina. 

Absurdy Drogowe to program realizowany przez Kamila Jaśkowskiego i Krzysztofa Ruszała. Ten duet wyposażony w "odpicowaną" Syrenę tropi nonsensy na polskich drogach i ulicach. Wszystko możemy obejrzeć na kanale TVN Turbo.

W 7. odcinku 5. serii programu mamy okazję zobaczyć i usłyszeć komentarz dotyczący ulicy Jana Pawła II w Gryfinie. Co jest tam absurdem?

Wzdłuż całej ulicy po obu stronach jezdni wybudowano szeroki chodnik i ścieżkę rowerową, są też zakazy parkowania na całej długości. W pobliżu znajduje się szkoła, kościół i duże osiedle bloków, jak więc sobie radzą kierowcy...? Parkują na trawniku.

Duet w Syrence sprawdził również zjazd z autostrady A6 (prowadzącej do granicy) w okolicach Radziszewa - mamy zjazd na Szczecin/Kostrzyn, pojawiają się niebieskie znaki, ograniczenie prędkości (...) za 100 metrów pojawi się nasz zjazd, powinna pojawić się zjazdówka, której okazuje się, że niema i nagle zjeżdżamy prosto z autostrady (...) pas awaryjny mógłby zastąpić zjazdówkę ale do tego potrzeba odrobinę chęci i farby - słyszymy w komentarzu. 

Cały odcinek można obejrzeć w internecie na stronach TVN [kliknij aby zobaczyć].

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.