Reklama [góra]

Co Przyniesie Weekend? - Były gracz Pogoni zagra przeciwko Odrze [video]Za nami już pierwsza majowa kolejka, a już w najbliższy weekend czekają nas kolejne ligowe emocje związanie z drużynami z naszego regionu.

W sobotę oraz w niedzielę zostaną rozegranie mecze od IV ligi do klasy juniorów.

IV liga: Lider z Gryfina zmierzy się w meczu wyjazdowym z Piastem Chociwel. Faworytami są podopieczni Łukasza Cebulskiego. Jeśli spotkanie zakończy się kompletem punktów zrobią kolejny krok ku awansowi do III ligi piłki nożnej. Pierwszy gwizdek w sobotę o godz. (16:00)

Osadnik Myślibórz przed własną publicznością podejmę Astrę Ustronie Morskie. Gospodarze, gdy spoglądamy na tabelę, zapewnili sobie spokojnie utrzymanie (Sobota)

Dąb Dębno wybiera się do Stargardu na stracie z tamtejszą Kluczevia. Zespół gości bardzo potrzebuje punktów, aby wyjść ze strefy spadkowej (sobota 14:00).

Wojewódzka Okręgówka: Chojeńska Odra u siebie zmierzy się z Chemikiem Police, który w swoim składzie ma między innymi Bartosza Ławę byłego gracza Pogoni Szczecin. Ma on prowadzić ekipę z Polic do awansu do IV ligi. Przed zawodnikami Grzegorza Michasiuka bardzo trudne zadnie, jednak może pomóc przewaga własnego boiska.

W ostatnim meczu pomiędzy drużynami, biało zieloni przegrali aż 5-0. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 17:00.Morzycko na moryńskim stadionie zagra z Polonią Płoty. Teoretycznie jest to łatwe spotkanie ponieważ zespół Polonii znajduje się na spadku i walczy o pozostanie w lidzie. Gospodarze wciąż walczą o najwyższe cele czyli awans do wyżej klasy rozgrywkowej. (sobota)

Dla Czarnych Lubanowo jest to bardzo ciężki i smutny sezon. Wciąż walczą o utrzymanie się w ligowej stawce a nie będzie to łatwe. Każdy zdobyty punkt jest na wagę złota. W najbliższym spotkaniu Czarni podejmą  u siebie Arkonię Szczecin (sobota 11:00)

Regionalna Okręgówka: Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin,
SCRS Barlinek - Mieszko Mieszkowice,
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój,
Ogniwo Babinek - Koral Mostkowo

A klasa:  Hit Kolejki odbędzie się w Cedyni gdzie miejscowy Czcibor zagra z Rurzycą Nawodna. Gospodarze trenowani przez Wojciecha Krupę, jeśli zdobędą komplet punktów, powiększą przewagę nad wiceliderem i resztą stawki. Należy jednak podkreślić, że ekipa z Nawodnej nie odda łatwo punktów. Drużyna od trzech serii gier jest niepokonana. (niedziela, 16:00)

Iskra Banie -Łabędź Widuchowa
Korona w Klępicz -Pro Team Żarczyn
Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica
Czarni Czarnówko - Grot Gardno
Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo.

B klasa:  Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice,
Zryw Góralice -Sokół Różańsko,
Merkury Nowogródek Pomorski - Błękitni Białęgi

Juniorzy: Odra Chojna - Ina Goleniów (sobota 11:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.