Reklama [góra]

Dostała się przypadkiem, teraz w telewizji ogląda ją 5 mln ludzi [video]


Seriale paradokumentalne są bardzo popularne. Możemy je oglądać na różnych stacjach telewizyjnych, opowiadają o codziennych życiowych problemach. Produkcje typu "Dlaczego Ja", "Trudne Sprawy" czy "Dzień, który zmienił moje życie" zna dziś prawie każdy. Występy w takich produkcjach ma za sobą mieszkanka Chojny, aktorka, instruktorka tańca i trenerka fitness - Agnieszka Kucak. 

- Do tych seriali trafiłam przez przypadek, wystarczył rodzinny wyjazd w góry - dodaje chojnianka.

Na czym dokładniej polega przygoda Agnieszki oraz jak wyglądał casting i praca na planie filmowym? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.W ostatnim naszym artykule Polskie seriale - ogłupiają czy uczą? mówiliśmy o dzisiejszych programach telewizyjnych. Mieliśmy okazję spotkać się również z Agnieszką Kucak, która od jakiegoś czasu występuje w takich produkcjach jak: "Dzień, który zmienił moje życie", "Małolaty" oraz "Ukryta Prawda".

- Scenariusz zdobywam z reguły przed nagraniem, jeżeli chodzi o nagrania, odbywają się we Wrocławiu. Tam jest dużo swobodniej, z resztą to widać w telewizji. W TVN-ie, "Ukryta Prawda", ma aż 5 milionów widzów, wszystko przebiega profesjonalnie, są próby z reżyserem - mów nam Agnieszka.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.