Reklama [góra]

E-papierosy lepsze od tradycyjnych? Czy chciałbyś aby w Chojnie powstał profesjonalny sklep? [ankieta]


Szacunkowo e-papierosy pali już blisko półtora miliona Polaków. Jakie są przyczyny tak dużej popularności tych zamienników tradycyjnych papierosów?

Lista argumentów "za" stworzona przez zwolenników zdaje się nie mieć końca. Wapowanie (zaciąganie się parą wytwarzaną przez elektronicznego papierosa) wydaje się bardziej ekologiczne niż palenie – zamiast dymu wydziela się para wodna, a ulice, plaże, parki i całe nasze otoczenie nie są zaśmiecane przez niedopałki. Do tego niezliczoną ilość papierosów możemy zastąpić jednym urządzeniem, które ma całkiem długą żywotność, a przede wszystkim nie pachniesz już jak popielniczka.

E-papierosy podlegają wielu obostrzeniom prawnym, zgodnie z ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. 
Mimo licznych protestów E-papierosy mogą kupić wyłącznie osoby pełnoletnie oraz zakazane jest ich używanie w miejscach publicznych. Zabroniona została sprzedaż internetowa większości akcesoriów (liquidy, bazy, atomizery i inne) dlatego też zwolennicy e-papierosów najczęściej zaopatrują się w sklepach stacjonarnych.


Takiego sklepu nie ma u nas w Chojnie, czy uważasz, że jest potrzebny? Weź udział w ankiecie.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.