Reklama [góra]

Energetyk pewnie zmierza po awans, ciasno w czołówce okręgówki - raport z boisk [foto]


Energetyk Gryfino pewnie zmierza po awans do III ligi, w wojewódzkiej okręgówce w czołówce tabeli robi się coraz ciaśniej, spokojniejsi mogą być również kibice Odry Chojna, która oddala się od miejsc spadkowych. Oto co działo się na piłkarskich boiskach w miniony weekend. 

IV liga

Bez niespodzianki zakończył się wyjazd Energii do Chociwla, miejscowy Piast musiał uznać wyższość piłkarzy z Gryfina, którzy wygrali 0-3. W innych meczach Osadnik Myślibórz zremisował z Astrą Ustronie Morskie 1-1, również bez rozstrzygnięcia w meczu Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno, tam padł bezbramkowy remis.
Energetyk jest liderem tabeli (63 pkt), drugi jest Bałtyk Koszalin (63 pkt) a trzeci Hutnik Szczecin (49 pkt). Osadnik jest na 14. miejscu (32 pkt) a Dąb na przedostatnim (27 pkt).

Wojewódzka okręgówka

Morzycko Moryń pewnie pokonało na własnym boisku Polonię Płoty 5-1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: 3x Maciej Ropiejkio, Dmytro Donos i Paweł Gejdyk. Odra na własnym stadionie nie sprostała Chemikowi Police i przegrała 0-1. Czarni Lubanowo również u siebie przegrali z Arkonią Szczecin 1-3, Błękit Pniewo pokonał Iskrę Golczewo 4-1.
W tabeli prowadzi Intermarche Rega Trzebiatów (59 pkt) przed Morzyckiem Moryń (59 pkt) i Chemikiem Police (55 pkt). Błękit jest na 9. miejscu, Odra na 11. a Czarni Lubanowo zamykają tabele.Zobacz zdjęcia: Odra Chojna - Chemik Police

Regionalna okręgówka

Mieszko Mieszkowice przegrał w Barlinku z SCRS 3-1, Orzeł Trzcińsko Zdrój na wyjeździe uległ Orkanowi Suchań 2-0, Zieloni Zielin wygrali w Pyrzycach z Sokołem 0-1. Ogniwo Babinek u siebie pokonało Koral Mostkowo 1-0.
W tabeli prowadzą Biali Sądów (49 pkt) przed Ogniwem Babinek (47 pkt). Zieloni są na 5. miejscu (39 pkt), Orzeł jest 13. (27 pkt) a Mieszko zajmuje ostatnie miejsce (18 pkt).

A-klasa

Na mecz z liderującym Czciborem Cedynia wybrali się piłkarze świetnie spisującej się w tej rundzie Rurzycy Nawodna. Lider okazał się lepszy i mecz zakończył się wynikiem 3-0.
W pozostałych meczach: Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1-4, Korona Klępicz - Pro Team Żarczyn 8-0, LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2-5, Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica 6-0, Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1-4, Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo 1-3.Zobacz zdjęcia: Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna

B-klasa

Chrobry Boleszkowice pokonał Sekwoje Brwice 3-1, Zryw Góralice uległ Sokołowi Różańsko 0-1 a Merkury Nowogródek Pomorski rozgromił Błękitnych Białęgi 6-0.
W tabeli prowadzi Merkury (31 pkt) przed Sekwoją (24 pkt), Sokołem (18 pkt) i Zrywem (18 pkt).

Juniorzy

Odra Chojna -Ina Goleniów 2-0 ( Surowiecki )


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.