Reklama [góra]

Juniorzy zdominowali i zdobyli 3 pkt [foto]W sobotę juniorzy Odry rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ich rywalem była znajdująca się na 3 miejscu w tabeli Ina Goleniów. Biorąc pod uwagę, że kolejny raz zabrakło nam 4 podstawowych zawodników, na pewno wywalczenie punktów z silną Iną było trudnym wyzwaniem. 

Oprócz Artura Galanta i Damiana Krzeszowskiego zabrakło obrońcy - Kacpra Kośmidra oraz skrzydłowego Dacjana Kostera, który dostał powołanie na mecz drużyny seniorów. Spotkanie z Iną jednak potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami chojeńskich kibiców i 3 punkty zostały przy Wojska Polskiego. 

Pierwsza połowa była dość wyrównana, z lekką przewagą Odry. Sytuacje były z obu stron. W naszej drużynie najlepsze okazje do zdobycia bramki mieli Kuba Surowiecki, Dawid Kaczmarczyk oraz z dystansu Jan Jesiółkowski. 

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacząco zmianie. Sytuacje dla gospodarzy mieli Kacper Gaj oraz Kuba Surowiecki. W 72 minucie w polu karnym Iny sprytnie zachował się Kacper Stańczyk, który wymusił faul na obrońcy gości. Sędzia główny wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł niezawodny Kuba Surowiecki, który z zimną krwią wykorzystał rzut karny. 

Po stracie bramki Ina mocno zaatakowała, a nasza drużyna była zamknięta przed własnym polem karnym. Jednak obrona biało - zielonych tego dnia spisywała się doskonale. 

Dobry mecz rozegrała para stoperów Surowiecki-Dopierała. W bramce błyszczał Maciej Mróz, który kilkukrotnie we wspaniałym stylu uchronił drużynę przed stratą bramki. 

W 88 minucie przyznano Odrze rzut rożny z lewej strony boiska. Do piłki podszedł Oskar Surowiecki, który zagrał na dalszy słupek. Tam był Kacper Gaj, który odegrał piłkę głową do Kuby Surowieckiego, a ten po raz drugi w sobotnim meczu umieścił piłkę w siatce rywala. 

Po stracie drugiej bramki Ina już zupełnie odpuściła i drużyna mogła cieszyć się z 3 punktów. Po tej wygranej Odra powróciła na 3 miejsce w tabeli. W następnej kolejce czeka nas daleki wyjazd do Gryfic, gdzie zmierzymy się z tamtejszą Spartą. Początek tego spotkania w niedzielę, 14 maja na o godzinie 16.00.

Odra Chojna 2:0 Ina Goleniów
1:0 Kuba Surowiecki ( karny ) 72'
2:0 Kuba Surowiecki 88'

Odra: Maciej Mróz - Dawid Kaczmarczyk, Adrian Dopierała , Oskar Surowiecki, Miłosz Wujko - Dawid Klisowski ( Luca Muscas), Jan Jesiółkowski, Filip Lewandowski (c), Kacper Stańczyk - Kuba Surowiecki, Kacper Gaj

żółte kartki: Oskar Surowiecki, Kuba Surowiecki (Odra)Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.