Reklama [góra]

Problemy Jagielloni Białystok


Niestety, jeśli chodzi o pecha, coś nieprzyjemnego może przytrafić się każdemu z nas. Czasem także zdarza się, że seria nieprzyjemnych wydarzeń jedne po drugim, dotykają jednej osoby. Tak właśnie dzieje się może nie w przypadku jednostki, ale całego zespołu w ostatnim czasie - Jagielloni Białystok.

Dzień przed meczem z Koroną, pojawiła się istna plaga choroby. Gdy tylko przyjechał autokar z piłkarzami na rozruch, wielu zawodników wyskoczyło z niego i zaczęło wymiotować. Obserwatorzy
myśleli, że takie samopoczucie jest skutkiem libacji alkoholowej, jednak problem był inny. Grypa żołądkowa dopadła część piłkarzy a także sztab szkoleniowy. Dopiero po meczu trener Michał

Probierz przyznał się do problemów zdrowotnych swoich zawodników. Mogło być to spowodowane faktem, że nie chciał aby to wyglądało, jakby ich wcześniej tłumaczył. Jednak to nie jedyna informacją, którą drużyna zachowała w tajemnicy.

Okazuje się, że Ivan Runje doznał kontuzji po tym, jak wpadł nogą w dziurę na murawie. Jeszcze nie wiadomo, ile czasu będzie niedysponowany z powodu kontuzji.Co gorsza, to nie jedyny kontuzjowany zawodnik, bo w ostatnich tygodniach urazy po kolei przydarzyły się Przemysławowi Frankowskiemu, Konstantinowi Vassilijevowi, Markowi Wasilukowi. Czarny scenariusz został niejako wcześniej przewidziany przez trenera Jagielloni, który mówił o tym, jak łatwo może dojść do zepsucia wyników w miesiącu rundy finałowej. Stwierdził, że “w rundzie finałowej może być OK, a w dodatkowym miesiącu komuś sypną się kontuzje, dojdą kartki i jest po zabawie”. Tak właśnie się stało. Przytrafiło się też kilka sędziowskich pomyłek, gdyż z czterech ostatnich goli, które zostały stracone, aż trzy padły po spalonych.

Może spodziewałeś się, że wyniki kolejnych meczy będą nieprzewidywalne? Na pewno jednak miałeś jakieś swoje oczekiwania, które już niejednokrotnie się sprawdzały. To tak jak z kartami - przeciwnik może nas zaskoczyć. Koniecznie sprawdź Blackjack i zobacz, jak możesz urozmaicić sobie czas w oczekiwaniu na powrót ulubionych zawodników do formy.

Przeciwności losu, które ostatnio spotkały Probierz, uzasadniają dlaczego trener z Białegostoku zrezygnował chwilowo z aktywności medialnej. Po powrotach zawodników na Podlasie, wielu z nich skupiło się na zadbaniu o swoje zdrowie po przebytej rewolucji żołądkowej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem swoich ulubionych sportowców, to taką możliwość umożliwia ci seo. Wystarczy, że wyszukasz interesujące Cię informacje po wpisaniu odpowiedniej frazy do swojej wyszukiwarki. Wtedy będziesz wiedział, czy los się w końcu odwrócił i zrekompensował straty piłkarzom Jagielloni.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.