Reklama [góra]

Raport z boisk: zmiana lidera w IV lidze, pogrom w Chojnie i załamana ręka bramkarza [foto]


Wiele działo się na boiskach i stadionach w naszym regonie w miniony weekend. Zapraszamy na podsumowanie ostatnich dwóch dni czyli na tradycyjny raport z boisk.

IV liga
W 28 kolejce Energetyk Gryfino zremisował z Raselem Dygowo 0-0 i niestety stracił pozycję lidera na rzecz Bałtyku Koszalin.
Wspominany już Bałtyk wygrał przed własną publicznością z Osadnikiem Myślibórz 2-0. Dąb Dębno uległ Gryfowi Kamień Pomorski 0-1.

Wojewódzka Okręgówka
Do pogromu doszło w Chojnie gdzie Odra rozbiła Stal Szczecin, mecz zakończył się wynikiem 7-1. Na listę strzelców wypisali się dwukrotnie Mikołaj Daszkiewicz, Jakub Surowiecki i Eryk Madera, a jedno trafienie dołożył Jakub Pożyczka. Po tym spotkaniu biało-zieloni zapewnili sobie utrzymanie w lidzie okręgowej. Zawodnicy po ostaniu gwizdku nie ukrywali radości .Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

W najciekawszym meczu kolejki rozegranym w Policach tamtejszy Chemik podzielił się punktami z Morzyckiem Moryń, mecz zakończył się wynikiem 1-1, bramkę dla klubu z Morynia strzelił Maciej Ropiejko. Ostatnia drużyna ligi Czarni Lubanowo przegrali na wyjedzie 2-1 z Zorzą Dobrzany.

Regionalna Okręgówka
Drużyna Ogniwa Babinek zdobyła komplet punktów ale zwycięstwo okupiła prawdopodobnie złamaną ręką bramkarza Mariusza Białego, który po zderzeniu z innym zawodnikiem opuścił boisko i trafił do szpitala. Piłkarze z Babinka grali z Orłem Trzcińsko Zdrój.
Pomiędzy słupkami stanął młody obrońca - Lewandowski, który kilkoma świetnymi interwencjami uchronił zespół od strat goli. Mecz zakończył się wygraną Ogniwa 3:1(0;0). Bramki dla zielono - czerwonych strzelali Daniel Walczak, Paweł Malanowski oraz Krystian Kuzio
W Choszcznie Zieloni Zielin zremisowali z Gavią 0-0. Mieszka przegrał u siebie 0-2 z Białymi Sądów .Mieszko przegrał u siebie z Białymi Sądów 0-2.
Odrzanka Radziszewo zremisowała 2-2 z Ehrle Dobra Szczecińska, wynik meczu będzie prawdopodobnie zweryfikowany, ponieważ w drużynie Ehrle jeden z zawodników grał w stanie nietrzeźwości. Piszemy o tym w artykule Nietrzeźwy na boisku, teraz jego drużyna może przegrać walkowerem

A klasa
Rurzyca Nawodna po raz kolejny w tej wiosny zaskakuje pozywanie swoich kibiców  i wygrała u siebie z Koronę Klępicz 3-1. Rurzyca wciąż walczy o pierwszą trójkę ligowej ligi. W Lisim Polu Czcibor Cedynia pokonał Chrobrego 1-2 i zbliżył się jeszcze bardziej do awansu . 

Pozostałe wyniki: Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 4-2, Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie 1-3, Grot Gardno - Energetyk II Gryfino 2-2, Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 8-2, Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 5-2 .
Piast Piaseczno zremisował z GKS Golenice, stracie zakończyło się wynikiem 2-2.

B klasa
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 3-0 [walkower], Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 6-1, Merkury Nowogródek Pomorski - Tywa Swobnica 3-0.

Juniorzy
Sparta Gryfice - Odra Chojna 3-1

Trampkarze
Odra  Chojna - MKS Dąb Dębno  3-1

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.