Sensacja w Chojnie! Odra ogrywa lidera [foto]

Po dotkliwej porażce 8-0 jaką odnieśli piłkarze Odry Chojna przed tygodniem w Moryniu niewielu kibiców miało nadzieję na korzystny wynik w kolejnym spotkaniu. Przeciwnikiem biało-zielonych był lider tabeli Intermarche Rega Trzebiatów. Podopieczni Grzegorza Michasiuka na przekór wszystkiemu sensacyjnie wygrali 3-2 (1-1).

Gole dla Odry zdobyli Łukasz Głowacki, Eryk Madera i Jakub Pożyczka.

Dla gości był to niezwykle ważny mecz, zgubienie punktów oznaczało zamianę pozycji lidera, drugie w tabeli Morzycko pokonało wcześniej Stal Szczecin 4-0.

W pierwszych 45. minutach kibice zobaczyli po jednym golu dla każdej ze stron. Po przerwie skuteczniejsi byli gospodarze, którzy w pewnym momencie prowadzili nawet 3-1. Rega w końcówce spotkania zdołała strzelić jeszcze drugiego gola. Mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Na fotel lidera wskoczyło Morzycko Moryń, które ma 65 punktów (2 punkty przewagi nad Regą). Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.