Reklama [góra]

Wielkie otwarcie bazy nawozowej w Chojnie [foto] [video]Agrochem Puławy - Grupa Azoty zakończyła inwestycję w Chojnie. Nowoczesna baza nawozowa na ponad 3 000 ton RSM - nowoczesnego nawozu płynnego już oficjalnie otwarta.


Podczas otwarcia rolnicy zostali oprowadzeni przez całą bazę oraz posłuchali o zaletach nawozu płynnego, a podczas wygłoszonej prelekcji pt. "RSM w praktyce" przez dr Witolda Szczepaniaka z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu dowiedzieli się o wszystkim związanym z tą metodą nawożenia.


Spółka Agrochem Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1997 roku. Jest firmą zaopatrującą Rolników w towary niezbędne w procesach produkcji rolnej, partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa specjalizującym się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz skupie zbóż. Agrochem Puławy jest podmiotem wchodzącym w skład Grupy kapitałowej Azoty.

Spółka kontynuuje najlepsze tradycje w sektorze rolniczym, wypracowane w trakcie przeszło 17-letniej działalności, uwzględniające postęp technologiczny w rolnictwie oraz zmieniające się potrzeby agrotechniczne polskich Rolników.

W ciągu tych lat Agrochem bardzo się rozwinął. Z małej lokalnej Firmy stał się dużą regionalną spółką znaną i cenioną przez Rolników. Posiadamy pięć Baz między innymi w Chojnie.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra Doradców Agrotechnicznych dociera bezpośrednio do Rolników, którym służy wsparciem i wysokiej klasy doradztwem.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.