Reklama [góra]

Charytatywny maraton MTB i zawody biegowe w Przyjezierzu


W sobotę 17 czerwca o godz. 14.00 w Przyjezierzu k/Morynia odbędzie się kolejna impreza sportowa pn. "Charytatywny festiwal rowerowo – biegowy SPORT TO ZDROWIE". Organizatorzy pragną połączyć w jednym wydarzeniu dwa środowiska miłośników sportu tj. kolarzy górskich oraz biegaczy, którzy będą startowali bezpośrednio po sobie. 

Wśród konkurencji są do wyboru: wyścig MTB na dystansie 26 km lub 56 km oraz bieg na dystansie 11 km – dla każdego według możliwości i zainteresowań. Impreza ma charytatywny wymiar a zgromadzone środki zostaną przeznaczone na leczenie 2-letniej Amelki z Wierzchlasu (gm. Mieszkowice; FB: Amelia Majzon) oraz na kolonie wakacyjne dla dzieci organizowane przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. Ponadto będzie przeprowadzona aukcja na rzecz leczenia Amelki, na której będzie można m.in. wylicytować plastron z tegorocznych Mistrzostw Świata w Lahti w którym startował dwukrotny złoty medalista olimpijski Kamil Stoch. Plastron jest oczywiście z jego autografem oraz autografami całej drużyny skoczków narciarskich.Tradycyjnie będzie przygotowanych wiele nagród do wylosowania zarówno wśród uczestników jak i kibiców. 

Zapraszamy do zapisywania się do udziału w zawodach www:pomiarczasusprint.pl lub do kibicowania uczestnikom. Po zmaganiach sportowych będzie można odpocząć na plaży w Moryniu podczas wieczoru z kabaretem. Nasza redakcja objęła zawody sportowe patronatem medialnym, dlatego o wszystkich atrakcjach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Pozdrawiam i zapraszam
ks. Marian Augustyn

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.