Reklama [góra]

Zagłosuj na "nasze" Drzewo Roku 2017


Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja promuje postawy szacunku dla przyrody oraz pokazuje przykłady ciekawych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane. 

W konkursie nie szukamy drzewa najwyższego, najgrubszego czy najstarszego, ale drzewa z opowieścią, która pobudza wyobraźnię i integruje lokalną społeczność.

Kasztany jadalne - Krajnik Górny, gmina Chojna (woj. zachodniopomorskie) Kasztan jadalny (Castanea sativa), wiek ok. 190 lat, obwód 4,40 m, wysokość ok. 6 m. Zgłoszony przez Gimnazjum i Szkołę Zawodową przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie.

W tegorocznym konkursie Drzewo Roku udział bierze 16 drzew z całej Polski. O tym, które drzewo zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2017, zadecydują swoimi głosami internauci. Głosujemy przez cały czerwiec.

Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia, pokaże się informacja o drzewie. Głosujemy klikając w ikonkę „drzewka”. Z jednego adresu e-mail głos można oddać tylko raz.

Zostanie on zaliczony po kliknięciu w potwierdzający link, wysłany na podany adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania głosów oddanych w nieuczciwy sposób.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.