Reklama [góra]

Dzień Dziecka w Kole PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie


W ciepły poranek 28 maja na jeziorku "Karasie" w Chojnie, odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Organizatorem tej cyklicznej imprezy z okazji Dnia Dziecka było Koło Wędkarskie PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie. Do rywalizacji przystąpiło ponad 48 zawodników i zawodniczek w wieku do 18 lat.

Po sprawdzeniu obecności zawodników, o g. 8.00 młodych wędkarzy przywitał w imieniu Zarządu Koła kol. Andrzej Leszczyński. W tym szczególnym dla dzieci dniu życzył dużej ryby i dużo zabawy. Sędzia Główny zawodów p.A.Kiepura rozpoczął odprawę sędziowską przed zawodami omawiając zasady wędkowania ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa nad wodą. Po losowaniu stanowisk młodzi zawodnicy udali się na wyznaczone miejsca.


Łowienie trwało do godz.10.00, a do siatek trafiały głównie karasie, płotki i okonie. Do stanowiska sędziowskiego zaczęli się zgłaszać zawodnicy ze swoimi zdobyczami. Po zważeniu wszystkich ryb komisja sędziowska podała wyniki i zostały wręczone puchary dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych:

Kadeci młodsi: 1. Neugebauer Milena
2. Hołota Jakub
3. Pohorecki Kacper
Kadeci:
1. Szpilski Kacper
2. Węclewski Robert
3. Wysoczańska Iga
Juniorzy:
1. Litra Piotr
2. Nowacki Michał
3. Rydz Marzena

Jednocześnie wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem, medalem pamiątkowym i nagrodami rzeczowymi. Wszyscy zostali poczęstowani kiełbaskami z grilla.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom za umożliwienie startu dzieciom i opiekę podczas przebywania nad wodą.

Zarząd PZW "Rurzyca" w Chojnie składa podziękowanie instytucjom, firmom i osobom prywatnym za wsparcie, dzięki któremu można było zorganizować tak wspaniałą imprezę na świeżym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.