Reklama [góra]

Dzień dziecka w Moryniu [foto]


Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu już po raz kolejny zorganizował imprezę plenerową dla wszystkich dzieci z Gminy Moryń i nie tylko. W dniu 2 czerwca na placu za Urzędem Miejskim słychać było radość i śmiech dzieci zarówno tych małych, jak i tych nieco większych.

 Atrakcji nie brakowało. Na dzieci czekały m.in. zamki dmuchane, występy taneczne (kaczuchy, pociąg, kankan, lambada czy makarena) oraz zumba. Maluchy przenosiły się w świat bajek tańcząc do utworów z filmów: Kraina lodu, Madagaskar, Shrek czy Tupot małych stóp. Nie brakowało też konkursów sprawnościowych i zabaw np. "stonoga na dzikim zachodzie", "sieć rybacka", "zgadnij kim jestem". 


 Podczas malowania twarzy dzieci zmieniały się w swoje ulubione postacie z kreskówek lub w magiczne zwierzęta. Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu udostępniła wszystkim chętnym wóz strażacki, który można było zwiedzić i wykonać w nim pamiątkowe zdjęcie. Wszystkie osoby biorące udział w imprezie otrzymały słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy OSP w Moryniu, dzieciom i rodzicom za udział w zabawie, za niepowtarzalną atmosferę i mile spędzony czas. - mówi Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.