Reklama [góra]

Grad medali na mistrzostwach Polski [foto]


W dniach od 3 do 4 czerwca 2017 r. odbyły sie w Krakowie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Sprawni- Razem. Województwo zachodniopomorskie reprezentowało 17 sportowców z ośrodków szkolno- wychowawczych naszego regionu. Jednym z trenerów/opiekunów reprezentacji województwa zachodniopomorskiego był pan Piotr Czuto - nauczyciel wychowania fizycznego z OSW w Chojnie.


Województwo zachodniopomorskie, licznie reprezentowane przez wychowanków chojeńskiego ośrodka (byli to: Kamila Stańczyk, Tycjan Kozdra, Dawid Zdrada, Bartłomiej Góralski, Grzegorz Gaweł, Kamil Pitura oraz absolwent placówki Rafał Ceglarek) w klasyfikacji medalowej zajęło II miejsce w kategorii "starszej" oraz III miejsce w kategorii "młodszej".

Młodzi lekkoatleci z OSW w Chojnie osiągnęli indywidualnie duże sukcesy. Tycjan Kozdra zdobył złoty medal w skoku wzwyż z wynikiem 180 cm oraz srebrny medal w biegu na 100m z wynikiem 12,03 s. Tycjan okazał sie również najlepszym skoczkiem w dal. Startując poza konkursem skoczył na odległość 6,26m. Wraz z zespołem wywalczył również złoty medal w sztafecie 4 x 100m z wynikiem 48,50 s. Pozostali zawodnicy z chojeńskiego ośrodka także osiągnęli bardzo dobre wyniki. Przedstawiają sie one następująco: Dawid Zdrada - złoty medal w sztafecie 4x100m, brązowy medal w biegu na 200m.,

  • Grzegorz Gaweł - brązowy medal w skoku wzwyż,
  • Rafał Ceglarek - złoty medal w sztafecie 4x100m., srebrny medal w biegu na 200m.
  • Kamila Stańczyk - srebrny medal w sztafecie 4x100m., brązowy medal w skoku w dal, brązowy medal w biegu na 100m,
  • Bartłomiej Góralski - czwarte miejsce w skoku wzwyż, czwarte miejsce w biegu na 200m.,
  • Kamil Pitura - czwarte miejsce w biegu na 100m, czwarte miejsce w biegu na 800 m.

Podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Polski pan Piotr Czuto otrzymał srebrną odznakę "Za zasługi dla sportu".
Gratulujemy!

 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.