Reklama [góra]

Kolejny sukces lekkoatletów z "chojeńskiej dwójki"


Piątka uczniów z SP 2 w Chojnie pojedzie do Łodzi. . Zawodnicy, którzy uczestniczyli w rywalizacji sportowej od jesieni 2016 roku do wiosny 2017 roku,a w Finale Powiatowym "Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem" uzyskali wysokie wyniki w poszczególnych konkurencjach sportowych, zostali zakwalifikowani do udziału w Finale Ogólnopolskim "Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem", który odbędzie się w dniach 16-18.06.2017 r. na Stadionie AZS w Łodzi.


W tej edycji odbyło się 6 rzutów oraz siódmy - Finał Powiatowy. Stadion na "Górce" przy Zespole Szkół gościł uczestników XXIII edycji Czwartków z całego powiatu gryfińskiego. Młodzi sportowcy rywalizowali o prawo uczestnictwa w Finale Krajowym "Czwartków". Do Łodzi pojadą najlepsi z najlepszych. Warunkiem jest udział w finałowych zawodach oraz uzyskanie wyniku dającego szansę na skuteczną rywalizację z najlepszymi zawodnikami "Czwartków LA" w kraju.

Jak możemy przeczytać na stronie OSiR Gryfino:

 -  Uwzględniając uzyskane wyniki sportowe, spełnienie wymogów regulaminowych (ilość startów) oraz poziom krajowy w poszczególnych konkurencjach, wytypowaliśmy reprezentację powiatu gryfińskiego do udziału w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych


Zawodnicy z "Chojeńskiej Dwójki"to: Magdalena Braszka z klasy 6, startująca w biegu na dystansie 300m, Magdalena Chatłas uczennica klasy 5, startująca na dystansie 600m, Katarzyna Jabłońska z klasy 4, biegająca na dystansie 600m, Michał Wołk z klasy 6, skaczący w dal oraz Daria Klisowska z klasy 4, rzucająca piłeczka palantową.

Trzymamy za nich kciuki i życzymy jak najwyższych laurów spośród najlepszych w kraju.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.