Reklama [góra]

Niesamowita wirtualna wycieczka po Moryniu - to trzeba zobaczyć! [foto]


Moryń cały czas mocno stawia na turystykę. W internecie od niedawna można obejrzeć niesamowite sferyczne zdjęcia wykonane z powietrza i ziemi. Widoki robią ogromne wrażenie. 

Multimedialna prezentacja miejscowości ze zdjęciami 360 stopni została wykonana przez specjalistów z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki. Cały projekt nosi nazwę "PomorzeZachodnie360.pl", Moryń jest pierwszym miastem w powiecie gryfińskim znajdującym się na interaktywnej mapie pomorza.

- Do współpracy z nami włączyło się już kilkadziesiąt gmin naszego województwa. Samorządy inwestują w jak najlepsze zaprezentowanie swoich atrakcji turystycznych, tworząc jednocześnie doskonałą bazę dla promocji lokalnych przedsiębiorstw. Do tworzenia spacerów wykorzystujemy: panoramy sferyczne, panoramy sferyczne z powietrza, livepano, video360 - tłumaczy nam Anna Marciniak ze spółki ZART -  Nasze wycieczki dostępne są na wszystkich platformach, od komputerów PC przez smartfony i tablety, na goglach wirtualnej rzeczywistości skończywszy. Wykorzystujemy najnowszą technologię multiresolution dzięki której nasze panoramy ładują się szybko nawet przy wolniejszych łączach internetowych.

Całość robi duże wrażenie, z obejrzeniem prezentacji i poszczególnych atrakcji poradzi sobie nawet laik. Wystarczy wejść na stronę internetową www.moryn360.pl i już możemy podziwiać miejscowość w lotu ptaka, dodatkowo klikając w jeden z "czerwonych punktów" możemy zwiedzić między innymi rynek, promenadę, plażę, okolicę kościoła i zwierzęta z epoki lodowcowej. Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.