Reklama [góra]

Nieznany sprawca niszczy samochody na osiedlu


Na jednym z gryfińskich osiedli nieznany sprawca przebija opony w samochodach osobowych. Problem zdaniem poszkodowanych jest spory, a sprawcą może być mieszkaniec okolicznych bloków bądź właściciel garaży, który nie toleruje zaparkowanych w tym miejscy pojazdów.


Jak podaje portal gryfino24.info  o całej sprawie poinformowała media sama poszkodowana. Która stała się ofiarą nieznanego sprawcy w noc z 07\08 czerwca. Pani Gabriela zaparkowała samochód wieczorem ulicy Krasińskiego w Gryfinie, gdy rano udała się w kierunku swojego SUV'a zauważyła, że w dwóch oponach nie ma powietrza.

-W jednym z kół były 4 dziury, w drugim 3 zrobione czymś na kształt szpikulca - wypowiada się na łamach portalu gryfino24.info pokrzywdzona

Opony są przebite z boku, nie na bieżniku w związku z czym nie możliwa jest ich naprawa, a właścicielce zostaje jedynie ich wymiana.W sprawie Pani Gabrieli o koszt ok. 1350 złotych.

W przypadku niszczenia mienia sprawca ścigany jest na wniosek osoby poszkodowanej. Jeżeli ta nie zgłosiła czynu na policję ciężko mówić o realnych statystykach. Problem jednak jest o czym świadczą głosy mieszkańców. Na prośbę poszkodowanych apelujemy i informujemy, że niszczenie mienia jest czynem karanym, a zgłoszenie każdorazowo takiego działania na Policję może w rezultacie skutkować złapaniem sprawcy.

Przewidziana nagroda!
Pani Gabriela przewiduję nagrodę za wskazanie sprawcy, który w nocy 07\08.06.2017 roku dopuścił się zniszczenia mienia przebijając dwie opony, przednią i tylną w srebrnym SUV'e marki Mercedes zaparkowanym na osiedlu w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego od strony podwórka przy bloku 82c-82i.
Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem portalu
z Dorotą Nowak - tel. 791 729 077.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.