Reklama [góra]

Nocna przygoda z książką i filmem w Szkole Podstawowej w Trzicńsku-Zdroju [foto]


Piątek wieczór, a ponad 30 dzieci na ochotnika w szkole? To całkiem możliwe i realne do spełnienia. To było niesamowite dokończenie przygód o Harrym Potterze.


Liczna grupa uczniów trzcińskiej szkoły ponownie postanowiła spotkać się w weekendową noc, aby spędzić czas w szkole. Było czytanie fragmentów wybranych części cyklu o młodym czarodzieju, odbyły się kalambury dotyczące postaci z książki, nie zabrakło dużo dobrej zabawy. Każdy chętny mógł się zaprezentować czy to czytając, czy dając popis aktorski podczas odgrywania scenek.

Szczególny poklask uzyskała inscenizacja zorganizowana przez nauczycieli. Panie Agnieszka Rudyk i Ania Jakowiecka, oraz panowie Jacek Limanówka, Maciek Rybak i Piotr Przytuła wcielili się w role książkowych bohaterów, a do współpracy wzięli jeszcze ucznia szóstej klasy Mateusza. Śmiechu było co nie miara!!!. Zabawnie odegrana scenka została nagrodzona burzą oklasków.

A potem było kilka godzin seansu filmowego. No i odwiedziny pani Ewy Sipiki, która w ubiegłym roku zapoczątkowała całe wydarzenie. To był dobry czas i świetna okazja do promowania czytelnictwa i integracji nauczycieli z dziećmi.
                                                                                 Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.