Reklama [góra]

Skradziono silnik od motorówki, Pan Michał prosi o pomoc


Do zuchwałej kradzieży silnika zaburtowego doszło w nocy z czwartku na piątek (22 na 23 czerwiec) w Mieszkowicach. Z prośbą o nagłośnienie sprawy zwrócił się do nas poszkodowany Pan Michał. 

Skradziony przedmiot to silnik zaburtowy firmy JOHNSON V4 o mocy 90 koni mechanicznych. Silnik zdemontowano z łodzi motorowej niszcząc przy tym cały osprzęt który był do niego podłączony. 

Silnik charakteryzuje wielkość ważył co najmniej 120 kg, jest koloru białego z szarymi naklejkami na których widnieje logo firmowe oraz naklejka 90 V4 . Noga silnika jest czarna z czerwoną śruba. Złodzieje byli autem które zaparkowali na ulicy Ogrodowej przy murach obronnych odjeżdżając później w kierunku sklepu monopolowego. 

Wspomnianą drogą rzadko kiedy poruszają się samochody, jeżeli ktoś widział jakikolwiek pojazd poruszający się tymi kierunkami w godzinach nocnych, prosimy o przekazanie informacji. 

 Za pomoc w schwytaniu sprawców lub odnalezieniu silnika nagroda w wysokości 2000 zł. Każde nawet te najmniejsze informacje są dla mnie ważne które prosił bym kierować pod podany nr tel . 796 877 433.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.