Reklama [góra]

"Świat jest piękny" czyli audycja Radia Szczecin z Cedyni


"Świat jest piękny" to audycja w Radiu Szczecin prowadzona przez Elżbietę Bielecką. W niej to, dziennikarka zwiedza miejsca oraz poznaje ludzi, których warto poznać. Już w tą sobotę audycja będzie prowadzona prosto z Cedyni.

Tytułowy program prowadzony jest od października zeszłego roku, zaś pierwszym punktem było lotnisko w Goleniowie. Do dnia dzisiejszego, na audycji Polskiego Radia pojawiły się takie miejsca jak: Gryfino, Chwarszczany, Osinów Dolny czy też Chojna. Tym razem dziennikarze postanowili wybrać się do Cedyni. 

- Cedynia to miasto, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje (ale to wcale nie znaczy, że wszystko jest na opak), wszędzie jest pod górkę (ale ma to swój urok), a sławne jest z bitwy, z którą tylko same problemy (ale przynajmniej jest o czym dyskutować). - mówi nam dziennikarka Radia Szczecin, Ela Bielecka. 

Elżbietę Bielecką wraz z jej gośćmi będziemy mogli usłyszeć na antenie Radia Szczecin już w tą sobotę 17 czerwca  od godziny 12.00 do godziny 15.00. Serdecznie zapraszamy.

fot. archiwum Radio Szczecin

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.