Reklama [góra]

W Cedyni strzeliły szampany, Moryń coraz blizej IV ligi - raport z boisk [foto]W meczu 24. kolejki A-klasy Czcibor Cedynia pewnie pokonał Czarnych Czarnówko 4-0 i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans do klasy okręgowej. Niemal pewni awansu do IV ligi mogą być również piłkarze Morzycka Moryń. Zapraszamy do co weekendowego raportu z boisk. 

IV liga
Energetyk Gryfino wygrał na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski 4-1 i wciąż ma matematyczne szanse na awans do III ligi bałtyckiej. Punktu zgubił lider tabeli Bałtyk Koszalin, który niespodziewanie zgubił punkty w Goleniowie (mecz z Iną zakończył się wynikiem 1-1).
W innych meczach Osadnik Myślibórz zremisował z Gryfem Polanów 2-2 a Dąb Dębno wygrał z Olimpem Gościno 0-3.

Wojewódzka okręgówka
W meczu kolejki Morzycko Moryń pokonało wicelidera tabeli Intermarche Regę Trzebiatów 2-4. Piłkarze Morzycka aby być pewni awansu potrzebują zdobyć w dwóch ostatnich meczach tylko 1 punkt albo liczyć na potknięcie rywali
Odra Chojna w Mierzynie przegrała z Mierzynianką 2-1. Chojnianie zajmują 11. miejsce z dorobkiem 34 punktów.

Regionalna okręgówka
Kolejną wpadkę na boisku zaliczył wicelider ligi Ogniwo, piłkarze z Babinka zremisowali u siebie z Klonem Krzęcin 1-1. Ten fakt wykorzystał lider Biali Sądów, którzy pokonali Sępa Brzesko 3-1 i powiększyli swoją przewagę nad Ogniwem do 5 punktów.
Mieszko Mieszkowice wysoko przegrał w Choszcznie z Gavią aż 9-0. Zieloni Zielin pokonali Koral Mostkowo 2-1 a Orzeł Trzcińsko Zdrój uległ w Giżynie miejscowej Polonii 3-1.
Z ligą pożegna się Mieszko, który zamyka tabelę, do końca walkę o utrzymanie będą toczyć piłkarze Orła.

A-klasa
W Cedyni strzeliły szampany, Czcibor pokonał Czarnych 4-0 i przypieczętował awans do okręgówki. W innych meczach Łabędź Widuchowa pokonał Rurzycę Nawodną 4-1, Iskra Banie wygrała z Witniczanką Witnica 2-0, Korona Klępicz zremisowała z Grotem Gardno 3-3, Zjednoczeni Kurzycko pokonali Pro-Team Żarczyn 6-3 a Unia Swochowo wysoko wygrała z Chrobrym Lisie Pole 11-2.Zobacz zdjęcia: Łabędź Widuchowa - Rurzyca NawodnaZobacz zdjęcia: Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko

B-klasa
Piłkarze B-klasy zakończyli sezon, w związku będą musieli zastanowić się nad sensem istnienia tej ligi. W gr. 6 jest już tylko 7 zespołów. W ostatniej kolejce Merkury pokonał Chrobrego Boleszkowice aż 10-0.
Do A-klasy awansuje Merkury, dalsza część tabeli: 2. Sekwoja Brwice, 3. Sokół Różańsko, 4. Zryw Góralice, 5. Chrobry Boleszkowice, 6. Błękitni Białęgi, 7. Tywa Swobnica.

Juniorzy
Juniorzy Odry Chojna rozegrali swoje ostatnie spotkanie w tym sezonie, przegrali z liderem Salosem II Szczecin 1-9. Nie jest to ostatnia kolejka, ale podpieczni Arka Łągiewczyka pauzują za tydzień. Przy okazji meczu podziękowano zawodnikom, którym kończy się wiek juniora. Kuba Surowiecki, Kacper Kośmider, Artur Galant, Damian Krzeszowski i Adaś Bułhak.Zobacz zdjęcia: Odra - Salos II Szczecin (juniorzy)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.