Reklama [góra]

W Krajniku świętowali dzień mamy i taty


Mieszkańcy Krajnika Górnego 25 czerwca br. świętowali Dzień Mamy i Taty. W tym szczególnym dniu rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje i duma z pociech. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny: recytowały wiersze, grały na gitarze i śpiewały piosenki, tańczyły i przedstawiały skecze. 

Za swoje popisy zostały nagrodzone brawami. Maluchy chciały podziękować w ten sposób swym ukochanym rodzicom za miłość i trud włożony w ich wychowanie. Po zakończeniu części artystycznej zebranych zaproszono na poczęstunek. Kolejnym punktem programu był Turniej piłki nożnej dzieci i rodziców, który przyniósł sporo emocji a także dopingów. Na zakończenie rozegrano Turniej piłkarzyków stołowych, uczestnicy walczyli o nagrodę Radnego.
Sołtys Krajnika Górnego składa serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz przygotowanie poczęstunku. Wychowawczyni Pani Barbarze Mizgier - Skibińskiej za pomoc w przygotowaniu części artystycznej oraz radnemu Panu Bartoszowi Michno za ufundowanie nagrody.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.