Reklama [góra]

Wernisaż pt. "W malowniczą podróż...." oraz koncert pt. "Muzyczne marzenia" w Moryniu


We wtorek 20 czerwca w „Zielonym Zakątku” za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Moryniu odbył się wernisaż prac dzieci z Klubu Małego Artysty oraz koncert wokalistów i zespołów z MOK w Moryniu. 

Podczas II Przeglądu twórczości plastycznej i muzycznej pojawili się młodzi artyści wraz ze swoimi rodzinami, zaproszeni goście, wśród nich Krzysztof Jaz Dyrektor Zespołu Szkół w Moryniu oraz Burmistrz Morynia Józef Piątek.

Wernisaż pt. „W malowniczą podróż …” prezentował dorobek uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez instruktorkę Maję Rumbuć. Zwiedzający mogli podziwiać ponad 140 prac wykonanych różnymi technikami, których tematyka nawiązywała do zmieniającego się

w ciągu roku świata, jego kolorów i kształtów. Uczestniczka zajęć plastycznych Ewa Cacek przedstawiła wiersz Elizy Piotrowskiej pt. „ Dam Radę”. Soliści i zespoły wokalne prezentowali piosenki przygotowywane w studio muzycznym pod kierunkiem instr. muz. Ewy Kwiecień.

Na scenie wystąpili laureaci konkursów wokalnych oraz początkujące talenty muzyczne.

Do zaprezentowanych utworów dzieci przygotowały również układy choreograficzne. Na koniec każdy uczestnik zajęć artystycznych w MOK w Moryniu został nagrodzony pamiątkowym kubkiem.

Za to niezwykłe popołudnie bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za wspaniałe wypieki.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.