Reklama [góra]

Zorganizowani turniej pomponiarek na Dzień Dziecka [foto]Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 w Chojnie był taneczny, muzyczny i kolorowy, a to za sprawą Turnieju "Pomponiarek", który odbywał się od rana na scenie przy szkole. 21 zespołów z klas 1-6 zaprezentowało swoje umiejętności taneczne do różnego rodzaju muzyki. 

Jury w składzie: Halina Szczygieł, Aleksandra Słodkowska, Jolanta Janiszewska, Danuta Grabowska i Przemysław Tylus oceniało umiejętności jakie uczestnicy wykonywali podczas prezentacji, a więc: kroki w przód, w tył, podskoki, półobroty, obroty, pracę ramion i nóg oraz wykonanie układu w rytm muzyki, za wrażenie artystyczne, strój i przybór oraz stopień trudności wykonywanych elementów. 

Należy również nadmienić, iż turniej „Pomponiarek”, to nie tylko turniej dla dziewcząt, coraz więcej chłopców angażuje się podczas prezentacji układów i ma odwagę zatańczyć ze swoją klasą. Gorące gratulacje dla wszystkich odważnych, ale również dla tych, którzy zaangażowali się w pomoc, szczególnie wychowawcom, rodzicom i nauczycielom wspomagającym.

Podczas turnieju wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkościami w postaci cukierków (ufundowane przez Radę Rodziców) oraz dyplomem, a wygrani w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki. 

A oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kategoria klas 1 – 2:
I m-ce 2a
II m-ce 2d
III m-ce 2c
Wyróżnienie 1a
Udział wzięły też klasy: 2b, 2e „Malinki”

Kategoria klas 3 – 4:
I m-ce 3e „Czaderki”
II m-ce 4c
III m-ce 4a
Wyróżnienie 4b
Udział wzięły także: 3c „Łobuziary”, 3d „Jednorożce”, 3f, 4d, 4e

Kategoria klas 5-6:
I m-ce 5d
II m-ce 5a „Diabełki Pani Elizy”
III m-ce 5b
Wyróżnienie: 6a „Łokietory”
Udział wzięły także: 5c, 6d.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.