Reklama [góra]

Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód i wykształcenie – my Ci w tym pomożemy!


Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód i wykształcenie – my Ci w tym pomożemy!

Ośrodek Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy ogłasza nabór na rok szkolny 2017/ 2018. 

Oferujemy szkolenie w zawodach:
w miejscowości Rów:
 • w Gimnazjum dla Dorosłych:
  w klasie II i III: kucharz, ślusarz, murarz – tynkarz;
 • w Szkole Branżowej I Stopnia:
  w klasie I: cukiernik mechanik pojazdów samochodowych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie;
w miejscowości Trzcińsko – Zdrój:
 • w Szkole Podstawowej dla Dorosłych:
  w klasie VII: kucharz, murarz – tynkarz;
 • w Gimnazjum dla Dorosłych:
  w klasie II : kucharz, ślusarz, murarz-tynkarz, stolarz;
  w klasie III: ślusarz, stolarz
Przyjmujemy młodzież w wieku 15 – 18 lat. Posiadamy internat oraz warsztaty szkoleniowe. Każdemu uczestnikowi wypłacamy wynagrodzenie za praktyki oraz zapewniamy darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP:
 • RÓW 27A, 74 – 300 Myślibórz, tel. 95 747 08 81,
 • TRZCIŃSKO – ZDRÓJ, ul. Chojnicka 46, tel. 91 414 81 43
Powiedz STOP niepowodzeniom i przyjdź do nas!
Praca i wykształcenie to nasz wspólny cel!


Kiedy masz problemy w szkole, proza życia nie jest słodka, czas już zmienić swoją dolę; 
ZAJRZYJ DO NAS DO OŚRODKA!!! 

Jesteśmy placówką o nazwie Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Rowie Trzcińsku – Zdroju i umożliwiamy młodym ludziom w wieku 15 – 18 lat uzupełnienie wykształcenia ogólnego na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i zawodowym. To nic, że w pewnym momencie Twojego pobytu w szkole miałeś problemy z nauką. Być może nie znalazłeś swojego miejsca w systemie edukacji, bądź też zabrakło zrozumienia, co do Twoich potrzeb i oczekiwań? My jesteśmy w stanie tę lukę zapełnić i umożliwić Ci wykształcenie oraz zdobycie konkretnego zawodu.

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Zapewniamy zajęcia praktyczne na własnych warsztatach szkoleniowych, więc nie musisz samemu szukać praktyk i pracodawcy. My dajemy Ci praktyczną naukę zawodu, za którą otrzymujesz wynagrodzenie z tytułu podpisanej z nami umowy o pracę. Masz dzięki temu zapewnione przygotowanie zawodowe. Będąc naszym pracownikiem młodocianym, zbierasz pierwsze doświadczenie oraz zgarniasz okresy składkowe na przyszłą emeryturę. Możesz jednocześnie korzystać z pomocy materialnej świadczonej w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wycieczki, paczki). Przebywając w naszym Ośrodku przez całą dobę możesz liczyć na fachową pomoc, opiekę wychowawczą i pedagogiczną.

Po popołudniu w internacie na pewno nie będziesz się nudził, bo zawsze znajdziesz dla siebie coś ciekawego. Możesz skorzystać z dostępnego u nas sprzętu i wyposażenia – sale komputerowe z dostępem do Internetu, rowery, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, siłownie, pilkarzyki, bilard oraz konsole Playstation i xBox. Tu również rozwiniesz swoje zainteresowania i hobby: rysunek, ruch i ćwiczenia na świeżym powietrzu, wędkarstwo, informatyka, strzelectwo sportowe itp. Nasi uczniowie wyjeżdżają na liczne wycieczki do kina, na basen, czy też na lodowisko i kręgielnię. To wszystko w ciągu roku szkolnego za całkowitą darmochę. Jeździmy też na mnóstwo imprez organizowanych na terenie całego województwa i w Polsce. Poznajemy rówieśników z Niemiec i Białorusi, z którymi spotykamy się cyklicznie na wymianach młodzieżowych w Polsce, jak i za granicą. To też za całkowite free-ko. Dlatego pobyt w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP to nie jest tylko sama nauka, lecz również przyjemność i zabawa.

W naszym Ośrodku w Rowie i Trzcińsku – Zdroju możesz zdobyć przyuczenie do wykonywania pracy w następujących zawodach: ślusarz, kucharz, murarz - tynkarz i stolarz oraz odbyć naukę zawodu w kierunkach: stolarz, cukiernik, kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Nie czekaj i nie daj się wyprzedzić innym. Przyjdź do nas, bo tu jest na prawdę cool-owo, a co najważniejsze możesz z nami zdobyć atrakcyjny zawód i wyksztalcenie. Twoja przyszłość należy do Ciebie, więc chwytaj tę okazję i przyjdź do nas. Na pewno nie pożałujesz.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.