Reklama [góra]

Okradły mieszkanie metodą na hydraulikaMieszkanka Chojny została okradziona przez dwie kobiety, które chciały sprawdzić drożność rur kanalizacyjnych. Do tego zdarzenia doszło 18 lipca br. Kwota, która została skradziona to 550 zł.

Do mieszkania 82 letniej mieszkanki Chojny zapukały dwie kobiety (według relacji pokrzywdzonej najprawdopodobniej narodowości romskiej). Poinformowały właścicielkę mieszkania, że sprawdzają drożność rur kanalizacyjnych.

Będąc w mieszkaniu poprosiły o odkręcenie wody w łazience a jedna z kobiet udała się do kuchni w celu sprawdzenia, czy nie ma wycieków - pisze oficer prasowy Grzegorz Klimek.

Korzystając z okazji, jedna z kobiet przeszukała mieszkanie właścicielki a następnie dokonała kradzieży pieniędzy w wysokości 550 zł.

Pamiętajmy, że administracja budynków mieszkalnych odpowiednio wcześniej informuje o prowadzeniu wszelkich prac na terenie budynków mieszkalnych. W razie wątpliwości proszę kontaktować się z telefonicznie z przedstawicielem zarządcy budynku.

Nie wpuszczajmy do mieszkań osób, których nie znamy i co do których nie mamy pewności co rzeczywistych, legalnych zamiarów.

Jednocześnie prosimy osoby, które zostały poszkodowane w podobnych do opisanych okolicznościach lub osoby, które miały kontakt z tymi kobietami o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Chojnie pod nr telefonu 91 466 63 11 lub 997.

O kontakt telefonicznie prosimy również osoby, które w przyszłości będą miały do czynienia z podobnymi zdarzeniami lub posiadającymi informacje w tej sprawie.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.