Reklama [góra]

Nawet burza nie przeszkodziła w świetnej zabawie, za nami Jarmark Moryński 2017 [foto] [video]


Organizatorzy dni miast w naszym regionie stawiają w tym roku przede wszystkim na muzykę disco polo. W Moryniu nie mogło zabraknąć tego nurtu muzyki, gwiazdą był zespół Łobuzy, ale wszyscy, który wybrali się do tej pięknej miejscowości mogli pobawić się przy nieśmiertelnych hitach Wojciecha Gąssowskiego oraz poskakać na koncercie Katarzyny Cerekwickiej.

Jarmark Moryński przyciągnął ze sobą nie tylko tłum ludzi, którzy świetnie się bawili ale również wiele znakomitych niespodzianek. Dzień ten rozpoczęliśmy na sportowo, czyli biegiem dookoła Morynia oraz Jeziora Morzycko. Fotorelację i reportaż wideo oraz wyniki biegu można znaleźć w artykule Osowski i Nikolińska najszybsi w XVIII Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Mimo przejściowej burzy nad miastem oraz niesprzyjającej pogody ludzi nie zabrakło. Ze sceny mogliśmy oglądać coraz więcej uniesionych w górze parasolek a plac wypełniał się coraz szybciej.


Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści. O godzinie 19.30 impreza została oficjalnie otwarta. Pierwszą gwiazdą był dobrze znany autor utworów do takich seriali jak: "Wojna Domowa", "M jak Miłość"  ale również wykonawca jednego z największych hitów polskiej piosenki - "Gdzie się podziały tamte prywatki", czyli Wojciech Gąssowski. Następnym gościem była Katarzyna Cerekwicka wraz z zespołem. Mimo swojej czteroletniej przerwy w karierze, pokazała na scenie na co ją naprawdę stać. Jak sama artystka mówi: podczas przerwy w karierze musiała sobie odświeżyć głowę [...] było to złapanie oddechu.Główną gwiazdą wieczoru była ekipa Łobuzów. Znani przede wszystkim z takich hitów jak: "Ona czuje we mnie piniądz", "Pupy" czy nagrany utwór wraz z Dawidem Narożnym (z grupy Piękni i Młodzi) "Łobuz kocha najbardziej". Podczas koncertu rozpalili zebraną publiczność do czerwoności nie dając im ani chwili oddechu.


Dyskotekę pod gwiazdami poprowadził DJ Paul Sleeven.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadów z Wojciechem Gąssowski, Katarzyną Cerekwicką oraz z Łobuzami. Również zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.