Reklama [góra]

Praca dla księgowej [praca]

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomot sp. z o.o. w Chojnie
zatrudni:

KSIĘGOWĄ

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata i dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i koncentracji na zadaniach..

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet dodatków (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń, świadczenia świąteczne).
  • Możliwość realnego rozwoju, doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych.


DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny z podaniem w temacie nazwy stanowiska KSIĘGOWA na adres: kadry@pomot.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko księgowej, prowadzonego przez PU-P POMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Chojnie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PU-P POMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Chojnie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest PU-P POMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Chojnie przy ul. Słowiańskiej 2. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji rekrutacji. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.