Reklama [góra]

Wydarzenia Tygodnia - program informacyjny - 21.07.17 [video]


Zapraszamy do oglądania naszego cotygodniowego programu informacyjnego "Wydarzenia Tygodnia". W każdy piątek po godz. 20 prezentujemy najciekawsze informację z regionu. 

Dzisiejsze wydanie naszego serwisu informacyjnego jest wydaniem specjalnym. Zawiera ono przypomnienie najważniejszych informacji z tygodnia.

Program nagrywany w naszym studiu w Chojnie będzie emitowany w każdy piątek po godz. 20:00 na portalach chojna24.pl oraz gryfino24.info. Program prowadzi Przemysław Kaweński i Paweł Sławiński.

O czym usłyszymy w dzisiejszym wydaniu:
  • Odkryto szczątki amerykańskiego samolotu
  • Co się stało w Troszynie?
  • XII zlot pojazdów militarnych w Lipianach
  • Pożary w regionie
  • Moryń w ten weekend świętuje!
  • Dwóch funkcjonariuszy pobitych
  • Zmiany od IV ligi do A-klasy

Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu. Niebawem wracamy również z relacjami na żywo oraz rozpoczynamy produkcję filmów dokumentalnych. Nasze portale to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informację, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją, pod nr tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:
Snapchat: chojna24.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.