Reklama [góra]

Flis i Zakrzewski zagrają w III lidze


Po dwóch intensywnych sezonach w drugim składzie Pogoni Szczecin, Łukasz Zakrzewski zmienia barwy i przenosi się do stolicy województwa lubuskiego.

Zakrzewski gra na pozycji napastnika. 21-latek, pochodzący z Chojny, w tym sezonie będzie grał dla Stilonu Gorzów Wielkopolski.

W tych samym klubie od tego sezonu gra inny chojnian - Bartosz Flis. 26-letni pomocnik grał między innymi w: Ruchu Chorzów, Arce Gdynia oraz Błękitnych Stargard. Grając w tym ostatnim klubie, w rozgrywkach Pucharu Polski w meczu z Cracovią, trafił w 84' bramkę na 2:0. Tym samym jego ekipa awansowała do najlepszej czwórki.

Obaj zawodnicy w nowych barwach rozegrane mają już po dwa spotkania. Pierwsze z nich to Puchar Polski w którym zmierzyli się z Puszczą Niepołomice. Łukasz i Bartek mieli okazję grać od pierwszej minuty spotkania.

W pierwszej kolejce III ligi zmierzyli się z Rekord Bielsko-Biała. Flis grał 90' i zakończył grę z żółtą kartką na koncie, natomiast Łukasz pojawił się na boisku w końcówce spotkania.

Oba mecze, gorzowianie przegrali 3-1.

Niedawno pisaliśmy o innym pochodzącym z Chojny zawodniku, który od nowego sezonu będzie grał w III ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Na zdjęciu od lewej: Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński), Łukasz Zakrzewski (Pogoń II Szczecin), fot. facebook.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.