Reklama [góra]

Juniorzy Odry Chojna szykują się do nowego sezonu


Jak co roku do sezonu przygotowują się podopieczni Arkadiusza Łągiewczyka. Na inaugurację Odra zmierzy się z Łabędziem Widuchowa. Spotkanie odbędzie się 9 września. 

Do nowego sezonu z juniorami przygotowuje się kilku nowych zawodników. Większość z nich to zawodnicy, którzy przechodzą z trampkarzy. Między innymi Tymczyszyn, Dopierała i Szatan oraz Lewandowski. Juniorzy sezon rozpoczną w 2 klasie okręgowej, odeszło kilku podstawowych zawodników i zdecydowano o tym aby rozrywki rozpocząć od najniższego szczebla (do tej pory juniorzy grali w 1 klasie). 
Najlepszy zawodnik ostatnich kilku sezonów - Kuba Surowiecki mógł przebierać w ofertach. Ostatecznie zdecydował się reprezentować barwy Czcibora Cedyni w klasie okręgowej. 

Jeden z dwóch środkowych obrońców, którzy odeszli - Damian Krzeszowski będzie starał się wywalczyć awans do klasy okręgowej z drużyna Rurzycy Nawodna. 

Następna dwójka - Maciej Mróz i Oskar Surowiecki zostali zauważeni przez Warte Gorzów, drużynę która ma zespół na szczeblu rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.  Obaj zawodnicy pomyślnie przeszli testy i podpisali umowy z nowym klubem. Nie wiemy jeszcze jak potoczy się przygoda Artura Galanta oraz Kacpra Kośmidra. Wszystkim życzymy powodzenia w nowych klubach!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.