Reklama [góra]

Plaga włamań i kradzieży, jeden z rabusiów wszedł po rynnie


W minionym tygodniu policjanci byli kilkukrotnie wzywani do włamań i kradzieży. Jeden z rabusiów włamał się nawet do pokoju wykorzystując do tego... rynnę. 

W sobotę 5 sierpnia o godz. 21.15 w Gryfinie na ul. Parkowej dokonano kradzieży roweru górskiego marki Giant o wartości 700 zł na szkodę mieszkańca Szczecina.

W tym samym dniu ok godz. 17 w autobusie linii nr 1 na trasie Szczecin Zdroje – Gryfino dokonano przywłaszczenia telefonu komórkowego marki LG K10 Dual o wartości około 600 zł.

Dzień później Komisariat Policji w Chojnie został powiadomiony o włamaniu do pokoju znajdującym się na pierwszym pietrze jednego z budynków w Chojnie. Jak ustalono sprawca wykorzystując rynnę i pozostawione otwarte okno dostał się do wnętrza pomieszczenia, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1400 zł.

We wtorek 8 sierpnia z szuflady kredensu skradziono pieniądze w kwocie 550 zł na szkodę 84-letniej mieszkanki powiatu gryfińskiego. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Chojnie.

W tym samym dniu w Gryfinie na ul. Energetyków z pozostawionej torebki damskiej skradziono pieniądze w kwocie 120 euro i 30 złotych na szkodę obywatelki Niemiec, kilka godzin później w Gryfinie, na ul. Łużyckiej poprzez wyważenie mocowań drzwi balkonowych dokonano włamania do mieszkania, skąd skradziono konsole do gier marki Sony oraz biżuterię o łącznej wartości 4000 zł.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.