Reklama [góra]

Przystanek Woodstock 2017 z lotu ptaka, zobacz niesamowite zdjęcia [foto] [video]


W nocy z soboty na niedzielę w Kostrzynie n/Odrą zakończył się 23. Przystanek Woodstock. Według policyjnych statystyk imprezę odwiedziło ponad 220 tysiące uczestników. 

Festiwal zabezpieczało około 1500 funkcjonariuszy policji, którzy patrolowali miasto i teren imprezy z lądu, wody i powietrza. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie udostępniła niesamowite zdjęcia wykonane z policyjnego śmigłowca Mi-2. Na zdjęciach widać również korki w których kierowcy musieli odstać jadąc przez miasto.Od początku rozpoczęcia "Operacji Woodstock 2017" do soboty policja odnotowała 106 przestępstw, w tym 73 przestępstwa narkotykowe takie jak posiadanie środków odurzających, 20 kradzieży, gwałt i usiłowanie zgwałcenia, ciężkie uszkodzenie ciała, nieumyślne uszkodzenie ciała oraz zgłoszenie o fałszywym podłożeniu ładunku wybuchowego. Odnotowano ponad 277 wykroczeń.
Wcześniej o Przystanku Woodstock pisaliśmy w artykułach Nasi reporterzy na Przystanku Woodstock - tak wygląda najpiękniejszy festiwal świata oraz Wystartował 23. Przystanek Woodstock

fot. KWP Gorzów Wielkopolski

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.