Reklama [góra]

Pyromagic w Szczecinie zachwycił [foto]


Po raz kolejny na szczecińskich Wałach Chrobrego można było podziwiać pokazy fajerwerków mistrzów w tym fachu. Tegoroczna edycja Pyromagic jest wyjątkowa ze względu na to, że tym razem to wielki finał, w którym mierzą się zwycięzcy ubiegłych edycji.

Na Wałach Chrobrego, mimo niesprzyjającej pogody, zebrało się tysiące osób chcących podziwiać niesamowite pokazy. Fajerwerki były uruchamiane z Wyspy Grodzkiej.

10. Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni otworzył pokaz dymny a w powietrze uniósł się kolorowy proszek. O godzinie 22.20 rozpoczął się pierwszy spektakl. Widowisko przygotowane było przez firmę Jost z Austrii. 40 minut później wystartowała firma H.H. Pirotechnik z Belgii.

Oba spektakle rozpoczęły się od utworu "Taniec węgierski" (Johannes Brahms). Druga część widowiska to wybrany, dowolnie utwór (przez autorów pokazów). Całość musiała trwać 15 min. Część pierwsza - 2.5 min.

W sobotę odbyła się druga część tego niesamowitego festiwalu. Przed zebraną publicznością wystąpiąpili: Fire Event z Luksemburga i Sugyp ze Szwajcarii. Był również specjalny pokaz przygotowany przez ekipę z Polski.

W Szczecinie był nasz fotoreporter Przemysław Kaweński.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.