Reklama [góra]

Zbigniew Skała szczęśliwie odnaleziony


Zbigniew Skała, który zaginął 7 sierpnia został odnaleziony w zaroślach w pobliżu torowiska. 85-letni mieszkaniec Gryfina choruje na Alzheimera.

- Do udziału w działaniach poszukiwawczych za zaginionym mężczyzną zaangażowano znaczne siły, zarówno pod względem osobowym, jak i technicznym. - mówi rzecznik KPP Grzegorz Klimek.

W akcji poszukiwawczej brali udział: policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, PSP Gryfino, OSP Wołczkowo. Włączono również śmigłowiec policyjny, quad ułatwiający poszukiwania w trudnym terenie oraz policyjne i ratownicze psy.

Jak informuje policja, poszukiwania nie należały do najłatwiejszych. Działaniami objęto znaczny obszar miasta.

-W ciągu dwóch ostatnich dni można było dostrzec wzmożone współdziałanie służb ratowniczych na terenie miasta - dodaje rzecznik.

Mężczyznę odnaleziono po dwóch dniach poszukiwań, około godziny 21.00 w zaroślach niedaleko torowiska. Nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Był komunikatywny. Mężczyzna został zabezpieczony i przetransportowany w miejsce, które było bardziej dostępne dla służb medycznych i  przetransportowany do szpitala.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.