Reklama [góra]

Co przyniesie weekend? Piłkarski rozkład jazdy, wraca B-klasa


W najbliższy weekend na piłkarskie boiska wybiegną zawodnicy B-klasy, dla których dopiero teraz rozpoczyna się sezon 2017/2018. W III i IV lidze będzie to już 5. kolejka spotkań. Zapraszamy do przedmeczowych zapowiedzi. 

III liga

Energetyk wybiera się  w daleką podróż, najbliższe spotkanie rozegra w Gdyni z tamtejszym Bałtykiem. Energia jak narazie na koncie ma jeden zdobyty punkt, patrząc na tabelę, faworytem w tym meczu jest Bałtyk, (6 pkt, 2 zwycięstwa i 2 porażki). Początek meczu w sobotę o godz. 15:00.

IV liga

W piątej serii gier Morzycko u siebie podejmę Iskrę Białogard (sobota, godz. 17:00), Osadnik na wyjeździe zagra z Intermarche Rega Trzebiatów (niedziela, godz. 17:00).

Wojewódzka Okręgówka

Podopieczni Grzegorza Michasiuka jeszcze nie cieszyli się z punktów w obecnym sezonie. Szansą na poprawę wyników będzie wyjazdowy mecz z zespołem Biali Sądów. Gospodarze również na swoim koncie mają zerową zdobycz punktową. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godz. 17:00.
Rewelacja obecnej rundy jesiennej Ogniwo Babinek tym razem zmierzy się z Piast Chociwel przed własną publicznością (niedziela, godz 14:00). Dąb Dębno w spotkaniu wyjazdowym zagra z Mierzynianką Mierzyn (sobota, godz. 15:00)

Regionalna Okręgówka

W 3. kolejce spotkań Zieloni Zielin jadą do Suchania na mecz z Orkanem (sobota, godz. 16:00), Orzeł Trzcińsko Zdrój u siebie zagra z Sępem Brzesko (niedziela, godz. 15:00), Czacibor Cedynia również u siebie podejmie Kłos Pełczyce (niedziela, godz. 15:00), Czarni Lubanowo jadą na mecz do Giżyna z miejscową Polonią (niedziela, godz. 16:00).

W grupie Szczecin Północ - Klasy Okręgowej, Odrzanka Radziszewo podejmie Promień Mosty (sobota, godz. 16:00). 

A klasa

Do hitu kolejki dojedzie w Lisim Polu gdzie Chrobry podejmie Witniczankę Witnica, początek o godz. 16:00 w sobotę.
Pozostałe pary: Pro Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino (sobota, godz. 11:00), Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko (sobota, godz. 16:00), Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin (sobota, godz. 16:00), Grot Gardno - Łabędź Widuchowa (sobota, godz. 17:00), Unia Swochowo - Piast Piaseczno (niedziela, godz. 14:00), Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz (niedziela, godz. 16:00).

W meczu o mistrzostwo gr. 6 A-klasy Iskra Banie na wyjeździe zmierzy się ze Stalą Lipiany (sobota).

W meczu o mistrzostwo gr. 3 A-klasy Zootechnik Kołbacz podejmie Spartę Skalin (sobota, godz. 11:00). 

B klasa 

Na boiska wracają piłkarze B-klasy. Pary I kolejki: Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice, Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek, Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice, Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce, Polonia Gryfino - Czarni II Lubanowo.  

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.