Reklama [góra]

Co przyniesie weekend? Zapowiedź piłkarskiego weekendu


Przed kibicami kolejny weekend piłkarskich emocji związanych z rozgrywkami w naszym regionie.

III liga

Energetyk Gryfino jedzie do Jarocina by zmierzyć się z miejscową Jarotą. Klub z powiatu gryfińskiego po sześciu kolejkach niestety zamyka ligową tabele. Gospodarze zajmują 14. miejsce (na 18. zespołów). Mecz w sobotę o godz. 16.

IV liga

Morzycko przed własną publicznością podejmę Inę Goleniów, aktualny lider tabeli z pewnością powalczy o komplet punktów by utrzymać pozycję, mecz w sobotę o godz. 17.
Zamykający tabelę Osadnik Myślibórz sobotę będzie grał z Gryfem Kamień Pomorski na wyjeździe, mecz również w sobotę o godz. 17.

Wojewódzka Okręgówka

Odra Chojna wybiera się do Polic na mecz z Chemikiem. Wiosną biało-zieloni ulegli u siebie 0-1. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Chemika, która obecnie prowadzi w lidzie okręgowej. Podopieczni Grzegorza Michasiuka mogą powalczyć o niespodziankę na terenie przeciwnika, mecz w sobotę o godz. 12.
Ogniwo w Babinku podejmę Wicher Brojce, początek spotkania w niedziele o godz 12:00. Dąb w Dębnie zagra z Zorza Dobrzany (sobota, godz. 16).

Regionalna Okręgówka

Odrzanka Radziszewo spotyka się z Sparta Gryfice. Gospodarze zajmują się przedostanie miejsce, mecz u siebie będzie okazją na zdobycz punktową (sobota, godz. 16).
Zieloni Zielin na wyjeździe zagrają z Klonem Krzęcin, mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz 16:00. Czcibor Cedynia w wjazdowym meczu w Giżynie podejmę miejscową Polonię.
Orzeł Trzcińsko Zdrój swoje ligowe spotkanie rozegra w niedziele, rywalem przed własną publicznością będzie Gavia Choszczno (godz 15:00).
Czarni Lubanowo grają w Barlinku, pierwszy gwizdek w niedziele o godz 17:00.

A klasa

W sobotę odbędą się cztery spotkania, zagrają ze sobą: Pro Team Żarczyn - LUKS Krzywin, Mieszko Mieszkowice - Grot Gardno, Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa, Czarni Czarnówko - Energetyk II Gryfino, Pomorzanin Cychry - Iskra Banie.
W niedziele zmierzą się: Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica, Piast Piaseczno - Korona Klępicz, Unia Swochowo - Zjednoczeni Kurzycko.

B klasa

Wicher Steklno - Polonia Gryfino, Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek, Sokół II Pyrzyce - Sekwoja Brwice, Zryw Góralice - Czarni II Lubanowo, Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice.

Juniorzy: Iskra Banie -Odra Chojna

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.