Reklama [góra]

Ksiądz z Morynia o krok od podium w klasyfikacji cyklu zawodów Cross Country

W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rajdach motocyklowych cross-country. W całym tegorocznym cyklu zawodów wziął udział proboszcz moryńskiej parafii ks. Marian Augustyn, który na koniec sezonu zajął doskonałe 5. miejsce w Pucharze Polski w kategorii Master, to najwyższa ranga zawodów w Polsce dla tej grupy zawodników. 

Na zdj. ks. Marian po sobotnich zawodach, które odbyły się w bardzo ciężkich warunkach (fot. dost.)
Nasz zawodnik reprezentuje barwy Klubu Motorowego Chojna. Zawody cross-country to dyscyplina w której uczestnicy pokonują kilkukilometrową pętlę po trudnym technicznie terenie – często łączonym z trasą motocrossu – jadąc non stop przez 90 minut, stąd też trzeba wykazać się nie lada kondycją i wytrzymałością organizmu oraz niezawodnym sprzętem. Nasz zawodnik startował na motocyklu KTM EXC 450. 

Ks. Marian już teraz zaprasza na doroczny piknik crossowy RAKoTEST, który odbędzie się w niedzielę 22 października br.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.