Trzy punkty z Mierzynem, młodzi piłkarze Odry również wygrywają

Po przegranym pojedynku w lidze z Chemikiem Police (7-1), Odra Chojna szybko podniosła się z kolan pokonując drużynę Mierzynianka Mierzyn.

- Nasz zespół [...] powoli rozpoczął marsz w górę tabeli. Teraz przed nami mecz w Dębnie i walka o kolejne punkty. - czytamy na stronie Odry.

Meczy z Mierzynianką zakończył się wynikiem 3:0. Po pierwszych 45 minutach Odra prowadziła jedną bramką, a jej autorem był w 16. minucie Konrad Kusiak. Dwa trafienia w drugiej części gry dołożyli Pożyczka (55. minuta) i Kuflowski (58. minuta). Żółtą kartkę w tym meczu otrzymał Pożyczka.

Skład: Andrzejewski Adam - Kusiak Konrad, Ogonowski, Chwałek, Głowacki, Madera (80' Waniel), Andrzejewski Paweł (75' Flis Dawid) Piątek, Flis Bartosz (60' Zatorski), Pożyczka, Kuflowski (85' Domjahn).

Juniorzy Chojeńskiej ekipy mogą również pochwalić się zdobyciem trzech punktów. W meczu z drużyną GKS Golenice zdobyli 8 bramek wygrywając ostatecznie 8-2.
Gole zdobyli: 3x Gaj, 2x Dopierała, Błaszczyk, Lewandowski Filip, Kaszycki.

Skład: Bartek Lewandowski - Miłosz Wujko, Adrian Dopierała, Dawid Dopierała (Dominik Mucha), Konrad Miler, Dacjan Koster, Jan Jesiółkowski (Paweł Tymczyszyn), Filip Lewandowski, Szymon Smalarz, Maciej Błaszczyk ( Piotr Kaszycki), Kacper Gaj.