Reklama [góra]

W tym roku jedziemy dla Wojtka [video]


Organizatorzy zastanawiali się komu pomóc tym razem, komu zostanie przeznaczony dochód z tegorocznej sztafety.  - W sumie nie musieliśmy daleko szukać, wybór padł na Wojtka, który od lat uczestniczył w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Jesteśmy" oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Chojnie. 

Jego mama jest członkiem naszego stowarzyszenia i angażuje się w pracę na rzecz niepełnosprawnych. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Wojtek to bardzo fajny człowiek, niezwykle towarzyski i sympatyczny. Uwielbia pracę z komputerem, ale nie tylko, mimo swej niepełnosprawności aktywnie spędza czas. Bardzo lubi zbierać grzyby, spotykać się ze znajomymi, gimnastykować się itp. Wojciech jest niezwykle ambitny, zawsze wysoko podnosi sobie poprzeczkę, wzbudza podziw w wielu ludziach. 

Trzeba nadmienić, że Wojciech jest bardzo wysokim mężczyzną i aktualnie porusza się na wózku elektrycznym, który nie jest wystarczająco stabilny. Zakup czterokołowego roweru MPX4, o którym wspominaliśmy już wcześniej, pozwoli mu samodzielnie i bezpiecznie wybrać się na upragnioną wycieczkę po lesie. Pojazd ten zostanie wykonany na zamówienie, będzie dostosowany do jego dysfunkcji. 

Wojtek, tak jak jego rówieśnicy chciałby pracować, samodzielnie się poruszać i być całkowicie niezależny. Wiemy, że nie jest to możliwe, jednak my jesteśmy w stanie choć odrobinę polepszyć jego życie. Zatem, Kochani ! Spełnijmy marzenie Wojtka.

Spotkajmy się 15 września na boisku przy ŚDS i wspólnie dokonajmy kolejnego sukcesu! Liczymy na Was!

Sprawdź jak było w zeszłym roku!


Plan dnia:

16.00 - prezentacje wokalne Bajkowego Przedszkola Miejskiego
16.30 - licytacja
17.00 - prezentacje wokalne chojeńskiej młodzieży
17.15 - licytacja
19.00 - blok koncertowy
Marek Sadowski (DJ - lider formacji Gigant)
Maciej Mazur (Finalista V Edycji Idol)
Dominik Zator (Raper)Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.