Reklama [góra]

Co przyniesie weekend? [28-29.10.17]


Zapowiada się bardzo ciekawy weekend na boiskach piłkarskich w naszym regonie, czekają nas spore emocje. W IV lidze mecz na szycie pomiędzy Morzyckiem a Sokołem Karlino, a A-klasie rozegrane zostaną gminne derby pomiędzy Chrobrym a Rurzycą. 

III liga

Energetyk Gryfino zmierzy się u siebie z Górnikiem Konin, klub z naszego powiatu potrzebuje punktów. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00 .

IV liga

Lider z Morynia zagra na wyjeździe z Sokołem Karlino. Będzie to stracie na szczycie, obie ekipy dzieli sześć oczek. Morzycko ma 30 pkt natomiast Sokół 24 pkt. Mecz obędzie się w niedziele o godz 14:00.
Osadnik Myślibórz, czerwona latarnia ligi, zagra na wyjeździe ze Spartą Węgorzyno. Zespół z powiatu myśliborskiego obecne rozgrywki może spisać na straty. Jeśli nie poprawi wyników bardzo prawdopodobny jest spadek do klasy okręgowej, spotkanie w sobotę o godz 14:00.

Wojewódzka Okręgówka

Chojeńska Odra przed własną publicznością zmierzy się z Iskrą Golczewo. Biało-zieloni grają coraz lepiej. Obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli. Pierwszy gwizdek w sobotę o godz 15:30.
Ogniwo Babinek to drużyna, która pozytywnie zaskakuje swoich lokalnych kibiców i rywali.. Zespół znajduje się na 7. miejscu, kolejnym rywalem zespołu będzie Chemik Police. Mecz w Policach w sobotę o godz 12:00.

Regionalna Okręgówka

Do Dolic wybiera się ekipa Czcbiora Cedynia by tam zmierzyć się z tamtejszą Unią. Pierwszy gwizdek w Dolicach w sobotę o godz 14:00.

Do Krzęcina jedzie Myśla Dargomysl, rozpoczęcie meczu w sobotę o godz 14:00.Czerwona lararia tej ligi - Zielonych Zielin zagrają z Czarni Lubanowo.( sobota 14:00)

Orzeł Trzcińsko Zdrój u siebie podejmie Polonię Giżyn, to mecz bezpośrednich sąsiadów w lokalnej tabeli.( niedziela 14:00)

KP Przecław  konta Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo ( sobota 15:00 )

A klasa

W niedziele dojdzie do derbów Gminy Chojna, stracie dwóch odwiecznych rywali których dla lokalnego kibica nie trzeba przedstawiać pojedynek pomiędzy Rurzycą Nawodna a Chrobrym Lisie Pole elektryzuje od lat, każdy mecz przynosi tyle samo zdrowych sportowych emocji.
Starcie lidera z wiceliderem czyli Witniczanki Witnica kontra rezerwy Energetyka Gryfino  to drugi hit 10 kolejki.

Pozostałe pary: Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko, Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn, Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa, Piast Piaseczno - Grot Gardno, Korona Klępicz - LUKS Krzywin, Orkan Rów - Iskra Banie. Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów

B klasa

Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice, Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica, Sekwoja Brwice -Wicher Steklno, Chrobry Boleszkowice-Polonia Gryfino, Sokół Różańsko - Czarni II Lubanowo


Juniorzy 

Zieloni Zielin - GKS Golenice, Orzeł Trzcińsko - Zdrój-Odra Chojna, Witniczanka Witnica - Iskra Banie, Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.