Reklama [góra]Nauczyciel na medal - głosuj na Jolantę Łosowską z Chojny
Jolanta Łosowska, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie bierze udział w plebiscycie Głosu Szczecińskiego "Nauczyciel na Medal". Zapraszamy do głosowania. 


W związku z ogłoszonym plebiscytem Głosu Szczecińskiego "Nauczyciel Na Medal" rodzice klasy III A Szkoły Podstawowej Im.Kornela Makuszyńskiego zgłosili do plebiscytu Panią Jolantę Łosowską, która jest jedynym zgłoszonym nauczycielem z Gminy Chojna biorącym udział w/w plebiscycie.


Celem akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Dziennika Pomorze". - Szukamy belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój czas wolny. Medale marszałka województwa zachodniopomorskiego czekają na tych, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, fachowością, a czasem nawet... surowością.


Laureaci zostaną wybrani osobno w Koszalinie, Szczecinie w każdym powiecie zachodniopomorskim w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.

Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpocznie się w piątek, 13 października i będzie trwać do piątku, 10 listopada do godz. 24. Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 24.

Nagrody zostaną wręczone na początku grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej.

Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, które zostaną wręczone na początku grudnia podczas Konferencji Edukacyjnej.

Zwycięzcy zdobędą też wspaniałe nagrody, a wśród nich tygodniowe pobyty w komfortowym ośrodku oraz wycieczki do Pragi.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.