Reklama [góra]

Piknik Crossowy RakoTest już w najbliższa niedzielęW najbliższą niedzielę 22 października w Przyjezierzu k/Morynia odbędzie się jubileuszowa – 10 edycja – pikniku crossowego mistrzów RAKoTEST, który będzie połączony z zakończeniem sezonu motocyklowego w powiecie gryfińskim. 


Podczas imprezy będzie obecny - podobnie jak w ub.r. - Marek Dąbrowski oraz brat ks. proboszcza z Morynia: Ryszard Augustyn czyli zawodnicy, którzy w 1993 r. zdobyli tytuł Drużynowego Mistrza Świata w Rajdach Enduro. Całe wydarzenie rozpocznie msza święta o godz. 11.00, natomiast w godz. 12.00 – 16.30 będą się odbywały pokazowe jazdy na motocyklach crossowych i quadach. 

Tradycyjnie odbędzie się Akcja Krwiodawstwa w godz. 11.00 -15.00. Podczas imprezy będzie można wylicytować przelot samolotem sportowym oraz wypożyczenie na weekend samochodu marki Mercedes na rzecz wsparcia byłego zawodnika w rajdach enduro Zbigniewa Jurewicza, który u progu swojej reprezentacyjnej kariery w 1980 r. uległ wypadkowi i dzisiaj porusza się na wózku inwalidzkim. Ponadto będzie także licytowany plastron Kamila Stocha z tegorocznych mistrzostw świata w Lahti z autografami całej kadry skoczków narciarskich na rzecz leczenia pochodzącej z Wierzchlasu Amelki Majzon. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów i sympatyków sportów motorowych oraz wszystkich chętnych. Dla kibiców będą przygotowane pamiątkowe plakaty z imprezy. Przypomnijmy, że Mercedesa na weekend wylosował niedawno jeden z mieszkańców Chojny, jako nagrodę wśród kibiców podczas maratonu rowerowego MTB dn. 30 września.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.