Raport z boisk: wygrana Morzycka i Odry, Energetyk groszy od rezerw Pogoni [foto]

Za nami piłkarski weekend października w regonie działo się dużo. Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Morzycka Moryń, wysoko wygrała również Odra Chojna.

III liga

Rezerwy Pogoni Szczecin nie dały szans Energetykowi Gryfino. Portowcy na własnym stadionie wygrali 3-0 (1-0), dwa gole zdobył Łukasz Zwoliński a jednego gola dołożył Dawid Kort.

IV liga

Morzycko Moryń pokonało po bramkach Szymona Jakubowskiego i Jacka Pohoreckiego Gryfa Kamień Pomorski 2-0 (1-0).
Jedenastą porażkę w tym sezonie odniósł Osadnik Myślibórz, tym razem na własnym stadionie przegrał z Olimpem Gościno 2-3 (2-1). Gole dla gospodarzy zdobyli: Dominik Wekwerth i Adam Paszkiewicz.

Wojewódzka Okręgówka

Odra Chojna pokonała na wyjeździe Stal Szczecin 0-4 (0-3). Wynik w 14. minucie otworzył Madera, dwie minuty później gospodarze wbili sobie samobójczego gola. Jeszcze przed przerwą Madera zdobywa trzecią bramkę dla Odry. Wynik spotkania ustalił w 89. minucie Zatorski, który wykorzystał rzut karny.
Ogniwo Babinek rozgromiło u siebie Błękit Pniewo 6-0 (2-0). Bramki strzelali: Łukasz Kondraciuk 3", 62", Patryk Purtak 34", Rafał Gnap 85", Bartłomiej Woźniewski 87", Paweł Malanowski 91".
Dąb Dębno przegrał w Szczecinie z Arkonią 2-1.

Zobacz zdjęcia: Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo

Regionalna Okręgówka

Piast Karsko - Zieloni Zielin 1-1, Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 0-5, Czcbior Cedynia - Klon Krzęcin 1-2, Myśla Dargomysl - Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-2.

A klasa

Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0-2, Iskra Banie - Bryza Reńsko 2-1.
Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 4-3, Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1-0, Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 4-0, LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 2-4, Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 10-1, Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 3-1, Grot Gardno - Unia Swochowo 3-2.

B klasa

Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 2-1, Czarni II Lubanowo - Chrobry Boleszkowice 3-1, Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 3-3, Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 3-0, Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 1-3.

Juniorzy

Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3-4, Iskra Banie - Zieloni Zielin 4-2, Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 16-0.