Reklama [góra]

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz podpisała umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia


W dniu piątek 24 listopada  na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz podpisała umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia na realizację zadania pn. „Poprawa infrastruktury Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego w Cedyni.

Etap I – Budowa wiaty przebieralni i zaplecza socjalnego dla ratownika oraz remont ogrodzenia” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowita wartość projektu to 105 602,36 zł a wysokość wnioskowanego dofinansowania to 67 194,00 zł. 

W wyniku realizacji projektu 300 mb ogrodzenia zostanie zastąpione nowym ogrodzeniem panelowym. Zamontowana zostanie również nowa brama wjazdowa i furtka wejściowej na teren ośrodka. 

W miejsce dotychczasowych kontenerów, pełniących funkcje pomieszczeń dla ratownika, wybudowany zostanie nowy budynek przebieralni, w skład którego wejdzie: pomieszczenie gospodarcze dla ratownika oraz trzy kabiny przebieralni, w tym jedno przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Realizacja zadania ma być zakończona do grudnia 2018 r

Miasto i Gmina Cedynia

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.