Reklama [góra]

Jolanta Łosowska zwyciężyła w plebiscycie Nauczyciel na Medal!


Zakończył się wojewódzki etap plebiscytu Nauczyciel Na Medal. Brali w nim udział nauczyciele, którzy wcześniej wygrali powiatowy etap tego konkursu. Głosowanie zakończyło się w piątek (24 listopada) o godz. 24:00. 

Do ostatniej chwili ważyły się losy głosowania. Emocje sięgnęły zenitu na kilka sekund przed zakończeniem głosowania, kiedy na tablicy wyników wyświetlił się wynik dzielący pierwsze miejsce od drugiego o zaledwie 1 głos. 
 
W kategorii nauczyciel klas I-III szkół podstawowych woj. zachodniopomorskiego pierwsze miejsce z liczbą głosów 2530, zajęła Jolanta Łosowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie. Laureaci plebiscytu odbiorą medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz nagrody podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej, która odbędzie się 7 grudnia o godz. 11 w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. 

Sukces Jolanty Łosowskiej jest zwieńczeniem inicjatywy rodziców klasy III a, którzy po za zgłoszeniem samej kandydatury w/w plebiscycie włożyli dużo serca, wspólnej pracy i zaangażowania w realizację celu, jakim było zwycięstwo w plebiscycie Nauczyciel na medal.

Rodzice Klasy III A
Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.