Reklama [góra]

Mecz Polski z Urugwajem – oglądaj mecz Polskiej reprezentacji już dziś!

 
Towarzyski mecz reprezentacji Polski odbędzie się już dzisiaj, 10 listopada. Można rzec, że równo 5 lat po tym, jak obie reprezentacje rozegrały pierwszy mecz towarzyski między sobą. W tamtym terminie również Urugwaj pojawił się w Polsce i wygrał z naszą reprezentacją wynikiem 3:1.
Tym razem Polska reprezentacja jest w innym stanie i posiada inną jakość. Dziś jesteśmy nawet bez Roberta Lewandowskiego w stanie dorównać tej reprezentacji, co może cieszyć kibiców, którzy w dniu dzisiejszym będą mieli okazję oglądać mecz towarzyski z Urugwajem.

Spotkanie jest istotne, albowiem Polacy przygotowują się mocno do Mistrzostw Świata w Rosji, dlatego też ich zaangażowanie będzie spore – również dobór rywali przez PZPN nie był przypadkowy, albowiem zarówno reprezentacja Urugwaju, jak i Meksyku będzie stanowić bardzo mocną siłę do przebicia, tak więc polacy muszą wykazać wielki charakter i zaangażowanie na boisku.

Ostatni mecz Artura Boruca w kadrze!
Nie możemy zapomnieć również o ostatnim występie jednego z naszych reprezentantów. Artur Boruc dziś rozegra swoje ostatnie 44 minuty w kadrze, jak obiecał trener Adam Nawałka. Jest to zwięczenie jego wielkiej kariery i jakości, którą pozostawił w Reprezentacji, grając w niej wiele lat i będąc wzorem min. Dla Łukasza Fabiańskiego i innych bramkarzy, którzy w kadrze poznali naszego reprezentanta.

Mecz odbędzie się w piątek, 10 listoapda na Stadionie Narodowym. Będzie go można oglądać w różnych mediach głównego nurtu. W internecie relacje udostępnia wraz z zakładami online, bukmacher internetowy, który jest sponsorem Wisły Kraków i wielu Polskich drużyn piłkarskich.

Oprócz niego, do dyspozycji mamy wszelkie serwisy udostępniające wyniki i relacje na żywo, a także TVP1, który będzie transmitować to spotkanie na żywo w jakości HD i analogowej.

Mecz Polski z Urugwajem zapowiada się niezwykle imponująco, dlatego oczekujemy go bardzo mocno!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.