Reklama [góra]

Morzycko bez szans na mistrza jesieni, Odra przegrywa, Energetyk zamyka tabelę - Raport z Boisk [18-19.11.17]W weekend w większości lig została rozegrana przedostatnia kolejka w rundzie jesiennej, a w A-klasie w kilku grupach - ostatnia. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym "Raportem z Boisk". 


III liga

Energetyk Gryfino odniósł dziesiątą porażkę w tym sezonie, w Malborku przegrał z Wierzycą Pelplin 3-0. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, kolejne gole padły w 7, 23 i 45 minucie. Sytuacja Energii w tabeli jest mocno skomplikowana. 

IV liga

Morzycko przegrało na własnym stadionie z Hutnikiem Szczecin 1-3 (0-2). Po porażce piłkarze z Morynia pozbawili się szans na zdobycie mistrzostwa jesieni, którym został Bałtyk Koszalin. Drużyna z Koszalina komplet punktów zdobyła bez wysiłku, ponieważ rywal, którym miał być Osadnik Myślibórz nie dojechał na spotkanie. Mecz został zweryfikowany jako walkower. Więcej o tym piszemy w artykule Nie pojechali na mecz z liderem, walkower ustalił ligowego mistrza jesieni.

Wojewódzka Okręgówka

Hokejowy wynik padł na boisku w Trzebiatowie, gdzie Odra Chojna zmierzyła się z Wichrem Brojce. Mecz zakończył się wynikiem 6-2 dla Wichra (4-2). Dąb Dębno przegrał na wyjeździe z Wybrzeżem Rewal 4-3. Potknięcie Odry wykorzystało Ogniwo, które wygrało z Zorzą Dobrzany 5-0 i awansowało na wyższe miejsce w tabeli. Liderem jest Chemik Police, który wygrał z Błękitem Pniewo 0-3 i na kolejkę przed końcem został mistrzem jesieni. 

Regionalna Okręgówka

Czarni Lubanowo przegrali w Pełczycach z Kłosem 3-0, Orzeł Trzcińsko Zdrój na wyjeździe przegrał z Orkanem Suchań 1-0, Zieloni Zielin pokonali w Dargomyśli miejscową Myślę 0-2 a Czcibor Cedynia zremisował u siebie z Gavią Choszczno 1-1. 
Pozostałe wyniki: SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 0-1, Polonia Giżyn - Sęp brzesko 6-2, Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 4-3, Drawa Drawno - Piast Karsko 1-1. 

Odrzanka Radziszewo przegrała z Ehrle Dobra Szczecińska 1-2

A-klasa

Między innymi w szczecińskiej grupie 4 i grupie 6 zakończyła się runda jesienna. Szczegółowo o rozgrywkach na tym szczeblu rozgrywek piszemy w artykule A-klasa na finiszu, poznaliśmy mistrzów jesieni

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.