Reklama [góra]

Przedszkolanka i dyrektor skazane za naruszenie nietykalności, ruszyła sprawa przeciwko dyrektor Domu Dziecka w Chojnie
Przedszkolanka z Gryfina miała nakłaniać dzieci do bicia a dyrektorka przedszkola w Baniach naruszyła nietykalność cielesną ucznia - w tych dwóch sprawach zapadły już wyroki, a w czwartek rozpoczęła się kolejna "oświatowa" rozprawa w której oskarżona jest dyrektor Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Chojnie. 

- Iwona A. w 2013 roku kazała dzieciom z Przedszkola nr 2 w Gryfinie - bić swoich kolegów z grupy. Namawiała podopiecznych, by uderzali po twarzy i ciele inne dzieci - chłopca oraz dziewczynkę. Nie wiadomo, jaka była motywacja kobiety. Dzieciom nic się nie stało. Początkowo miała odpowiadać za znęcanie się nad przedszkolakami - informuje dziś Radio Szczecin.

Kobieta za naruszenie nietykalności dzieci została ukarana grzywną w wysokości 2 tysięcy złotych i publikacją wyroku w mediach lokalnych. Przedszkolanka już nie pracuje z dziećmi.

Wyrok skazujący za naruszenie nietykalności

W tym roku zapadł również wyrok przeciwko dyrektor przedszkola w Baniach, kobieta miała uderzyć dziecko. Sprawa trafiła do Sądu w czerwcu 2016 roku. Dyrektor została ukarana karą grzywny.

Rozpoczęła się sprawa przeciwko dyrektor Domu Dziecka w Chojnie

Przed Sądem w Gryfinie rozpoczęła się sprawa dyrektor Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Chojnie, kobieta jest oskarżona o naruszenie nietykalności cielesnej wychowanka. Podczas pierwszej rozprawy przesłuchano świadków.

Do naruszenia nietykalności dziecka miało dojść na początku roku, o sprawie informowaliśmy w artykułach Prokuratura sprawdza czy w Domu Dziecka doszło do przestępstwa oraz Dyrektorka Domu Dziecka stanie przed Sądem.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.